Skip to content

Kursy i szkolenia ADR online – zapisz się już dziś! 
 


Zdobądź wysoko cenione umiejętności i zapisz się na kursy ADR online! Każdy, kto chce przewozić po drogach materiały niebezpieczne, musi zdobyć uprawnienia, które na to zezwalają.

Certyfikat ADR uprawnia do transportu substancji powodujących zagrożenie, np. toksycznych, łatwopalnych, wybuchowych i wielu innych.

Wraz z uzyskaniem nowych uprawnień rośnie potencjał zarobkowy, co oznacza jednocześnie większe zyski dla przewoźnika, jak 
i spory wzrost wynagrodzenia dla pracowników.

Kursy ADR online – co obejmują?

Kursy Adr online

Przewóz materiałów niebezpiecznych reguluje międzynarodowa konwencja o francuskojęzycznej nazwie „Accord relatif au transport international des marchandises Dangereuses par Route”. Skrót uzyskany od wielkich liter jej nazwy to właśnie ADR. Konwencja obowiązuje od 1957 roku, a wśród jej sygnatariuszy znajduje się ponad 50 państw świata, w tym Polska. Wraz z rozwojem technologii zachodzi konieczność aktualizacji zapisów ADR, co dzieje się co 2 lata.

Szkolenie Adr online

Właśnie dlatego raz zdobyte zaświadczenie trzeba aktualizować podczas specjalnych kursów. Zapisy konwencji nie są najłatwiejsze, zawierają wiele wyjątków i pokrywających się zasad. Kursy ADR online umożliwiają odnalezienie drogi w gąszczu przepisów i zdobycie umiejętności wprowadzenia ich w życie.

Z racji na wygodną formułę zajęć najlepszym miejscem do przeprowadzenia takiego kursu jest platforma szkoleniowa online. Warto zapisać się już dziś!

Co dają kursy i szkolenia ADR?

Oprócz kursów ADR, które kończą się zdobyciem uprawnień, w ofercie są również szkolenia ADR 
online. To np. zajęcia doszkalające z zakresu mocowania ładunku, a także szkolenia stanowiskowe ADR, jak również trening BHP 
i ćwiczenia przeciwpożarowe.

Ukończenie szkoleń ADR online pomoże zwiększyć bezpieczeństwo przewozu i ugruntuje dobre praktyki właściwego transportu materiałów niebezpiecznych.

Zarówno wiedza o prawidłowym mocowaniu ładunków, jak o postępowaniu w razie groźnego wypadku jest bezcenna dla każdego kierowcy przewożącego substancje toksyczne bądź wybuchowe.

Szkolenie ADR online obejmuje przepisy prawne, zasady oznakowania ładunków, jak również reguły użycia nowoczesnego sprzętu. Uczestnicy poznają klasy zagrożeń, niezbędne wyposażenie pojazdów oraz wymagania co do dokumentacji przewozu.

Sprawdź też stacjonarne szkolenia ADR.

Najefektywniejsze kursy ADR na rynku

Kurs ADR przez internet to zdecydowanie najlepszy sposób na zdobycie uprawnień do przewozu materiałów niebezpiecznych, Platforma szkoleniowa Dinudis gwarantuje wysoki poziom zajęć, które wyróżnia indywidualne podejście do uczestnika.

Elastyczna oferta kursów i szkoleń oraz przystępne ceny mobilizują do zapisania się i zdobycia zaświadczenia.

Będzie to przepustka do wyższych zarobków i dowód posiadanej wiedzy o tym, jak uchronić materiały niebezpieczne przed wystąpieniem zagrożenia.

Każdy kierowca zainteresowany przewozem materiałów niebezpiecznych powinien podjąć kurs ADR online na profesjonalnej platformie szkoleniowej Dinudis.

Potrzebujesz pomocy przy wyborze szkolenia?

Wypełnij formularz.

Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.