Szkolenia ADR

Wyszkolimy Cię. Profesjonalnie.

Nasze szkolenia

Gwarantujemy

dogodną lokalizację

dogodną lokalizację

nowoczesne sale szkoleniowe

nowoczesne sale szkoleniowe

najwyższe standardy

najwyższe standardy

Zakres szkoleń ADR w Dinudis zainteresuje wszystkich kierowców, którzy chcą zaangażować się w transport materiałów stwarzających zagrożenie dla ludzi, infrastruktury i środowiska. Udokumentowane uprawnienia to paszport do bezpiecznego i zyskownego przewozu tego, co niebezpieczne. Szkolenia ADR przygotowują uczestników do pracy zgodnej z przepisami i oferują niezbędną wiedzę zgodną z najnowszymi regulacjami.

Szkolenia ADR – co obejmują?

Profesjonalne szkolenie ADR poprawi bezpieczeństwo przewozu takich ładunków niebezpiecznych, jak benzyna, rozpuszczalniki, smoła, chemikalia, materiały wybuchowe, środki pirotechniczne. Cena szkolenia ADR jest przystępna. Oferta zajęć i innych usług z tego zakresu dostosowana jest do indywidualnych potrzeb klienta. Aktualnie w ofercie mamy następujące szkolenia ADR. Cena jest ustalana z doradcą. Skontaktuj się z nami i zamów szkolenia ADR dla kierowców z Twojej firmy.

Profesjonalne szkolenia ADR

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów z niezbędnymi uprawnieniami. Profesjonalni instruktorzy pomagają zdobyć wiedzę teoretyczną oraz zastosować ją w praktyce. Wśród dostępnych szkoleń ADR są m.in. kursy mocowania ładunków, ćwiczenia stanowiskowe, a także trening BHP, przeciwpożarowy i wiele innych.

  • Cena szkoleń ADR obejmuje zajęcia praktyczne i teoretyczne, jak również profesjonalne materiały szkoleniowe oraz catering w trakcie kursu.
  • Zajęcia odbywają się w komfortowych i klimatyzowanych salach.
  • Próbne testy egzaminacyjne oraz egzaminy końcowe są wliczone w cenę.
  • Terminy szkoleń ADR można znaleźć na naszej stronie internetowej.
  • Zajęcia odbywają się regularnie i terminowo. Oprócz szkoleń Dinudis organizuje także kursy ADR.

Szkolenie ADR – teoria i praktyka

Szkolenie ADR to seria nowoczesnych zajęć, które łączą wiedzę na temat przepisów z umiejętnością jej wdrożenia w codziennych sytuacjach. Dzięki znajomości wielu języków nasi specjaliści są w stanie poprowadzić zajęcia również z kierowcami pochodzącymi spoza Polski. Podczas zajęć teoretycznych uczestnicy szkoleń poznają wymagania ADR wynikające z przepisów krajowych i międzynarodowych, które dotyczą przewozu drogowego groźnych substancji. Z kolei część praktyczna poświęcona jest bezpiecznej organizacji i prowadzenia transportów. Szkolenie ADR w Dinudis to najwyższa skuteczność nauki!

Program kursów ADR – klasyfikacja, transport, oznakowanie

Szeroki zakres szkoleń ADR gwarantuje, że ich uczestnicy będą doskonale przygotowani do licznych wyzwań, jakie czekają na nich podczas przewozu materiałów niebezpiecznych. Podczas szkoleń ADR uczestnicy dowiedzą się:

  • jak interpretować przepisy prawne,
  • działać po zaistnieniu wypadku,
  • oznakować pojazd oraz rozpoznawać zagrożenia i im zapobiegać.

Zajęcia obejmują także kwestie bezpieczeństwa, trening użycia sprzętu ochronnego, jak również zasady oznakowania transportów z materiałami niebezpiecznymi.

Najefektywniejsze szkolenia ADR na rynku

O profesjonalizmie szkoleń Dinudis świadczą wysokie opinie uczestników naszych szkoleń ADR. Elastyczna oferta zajęć oraz indywidualne podejście wyróżnia nasz ośrodek na tle konkurencji. Sprawdź ceny szkoleń ADR – ich koszt zachęca do inwestycji w to, co najcenniejsze, czyli wiedzę. Zapraszamy na szkolenie ADR.

Kontakt

Biuro

Dinudis Sp. z o.o.

ul.Pilczycka 163

54-144 Wrocław

NIP: 8943202974

KRS: 0001013366

Siedziba

ul.Pilczycka 163

54-144 Wrocław

Kom: 505-877-894, 600-947-531,

Email: j.dinudis@icloud.com

Rachunek bankowy - PKO Bank Polski 53 1020 5242 0000 2302 0589 8806